Kurumsal

Happiness Shared Paylaşılan Mutluluğun Hikayesi

Pink Zebra Chocolate 2021 yılında Kıbrıs Girne’de tarihi ve eşsiz doğal güzellikleriyle dolu Bellapais ile Ozanköy arasında, limon ve portakal çiçeklerinin kokularıyla bezenmiş sohbetler ve minik seyahatler sırasında doğdu. Farklı olsun, tek ve özel olsun, paylaşıldığında özel hissettirsin, tebessüm olsun, çocukların ve yetişkinlerin birlikte keyifle ziyaret edeceği bir mekan olsun istedik.

Pink Zebra yepyeni bir masal kahramanı olarak kendine özgü pembe rengi, tek ve eşsiz olma özelliği ile dünyaya geldi. Pink Zebra sadece pembe rengi ile tek ve özel olmanın ötesinde bize ait yepyeni bir marka olarak doğdu. Pembesi şekerlemenin en özelini en iyisini siyahı da çikolatanın en özelini en iyisini sunmayı hedefliyor.

Butik çikolata ve şekerlemede yepyeni bir bakış kazandırmak amacıyla hizmete başlamış olan, el yapımı çikolata ve birbirinden özel şekerleme ürünleri ile müşterilerine paylaşılacak küçük mutluluklar  sunan bir adrestir.

PinkZebra bir masal kahramanı olarak başladığı yolculuğunda ilk adımlarını Türkiye’nin önde gelen lezzetlerini Kıbrıs’a getirerek attı.

Türkiye’nin çikolatada önde gelen markalarından Divan ve şekerlemede öncü marka Şekerci Cafer Erol ile işbirliği yaparak rafine damak zevklerine özel lezzetler sunmaktadır.

Çikolata tadındaki bu hikayemizin çok başındayız amacımız hafızalarda unutulmayacak bir tat bırakmaktır.

  • Eşsiz anlara, eşsiz tat Çikolata kokusu ve tadıyla başlı başına bir hikayedir. Pink Zebra, eşsiz tatlarla özel anlarınızı unutulmaz bir hikayeye dönüştürmeye hazır.
  • Çekirdekten mutluluğa Kakao çekirdeğinin mutlu sonla biten uzun yolculuğu, iz bırakan küçük mutluluklara dönüşüyor.
  • Özel hissedin Pink Zebra, çikolatada özel notalara imza atıyor, her tadımda özel hissettiriyor. Çikolatanın verdiği hazzı kendi tarzınızda yaşayın